O nas

Pasja

Jednym z wyzwań w pracy zawodowej jest połączenie pasji z doświadczeniem, włączając w to innowacyjne podejście i kreatywność. Wybierając naszych współpracowników kierujemy się jedną zasadą – pasja sposobem na życie. Dzięki temu mamy gwarancję, że każdy z nas kocha to, czym się zajmuję oraz rozwija się wspólnie z firmą.

Nasze podejście do pracy jest zwierciadłem naszego dotychczasowego dorobku. Kluczem do sukcesu jest praca zespołowa oraz indywidualne podejście do każdego z projektów. Jesteśmy po prostu częścią Twojej firmy, Twojego zespołu i Twojego biznesu.

Jeśli idea pasji, rozwoju osobistego i kreatywnego podejścia do biznesu jest Tobie bliska – napisz do nas: rekrutacja@dotlogic.pl i zostań członkiem naszej wspaniałej ekipy!

Rozwiązania

Wierzymy, że tworzenie unikalnych struktur informatycznych idzie w parze z kreatywną strategią. Celem jest nie tylko analiza potencjalnych i aktualnych problemów, ale również dostosowanie odpowiedniej strategii, która pozwoli utrzymać aktualny stan rzeczy jak również podnieść funkcjonalność środowiska w przyszłości.

Szeregi niezliczonych rozwiązań wymagają w użycia nowoczesnych narzędzi oraz technologii.

Działamy tak aby wyznaczyć i dopasować odpowiednią strategię rozwoju, która opiera się o wykorzystanie obecnych zasobów informatycznych zapewniamy wsparcie techniczne wraz z pełną infrastrukturą.