Obsługa informatyczna

Użytkownicy oczekują zapewnienia niezawodności funkcjonowania komputerów osobistych, urządzań peryferyjnych oraz aplikacji na nich pracujących. Komputery osobiste są istotnym czynnikiem wpływającym na wydajność i efektywność pracy. Dlatego jako firma wypracowaliśmy wiele modeli wsparcia zależnych od rodzaju działalności jakie prowadzi nasz partner.

W ramach współpracy gwarantujemy dostęp do specjalistów z wielu obszarów IT, którzy zapewnią możliwość wykonywania wszystkich zadań.Zapewniamy przejęcie znacznej części obowiązków administracyjnych wynikających z utrzymania komputerów oraz urządzeń peryferyjnych takich jak drukarki czy skanery.

obsługa informatyczna
Obsługa Informatyczna

Przeprowadzamy również bieżące aktualizacje, w celu minimalizacji przestojów spowodowanych lukami bezpieczeństwa oraz nieaktualnym oprogramowaniem.Nasze usługi obejmują również zarzadzanie majątkiem informatycznym firmy w ramach, których przeprowadzamy inwentaryzację zajmujemy się oznakowaniem jak i stałym serwisem sprzętu z dbałością o jego stan techniczny.

Usługa obejmuje także przygotowanie planów rozwoju infrastruktury w oparciu o najnowsze dostępne technologie, dopasowane do założeń i budżetu klienta.

Two columns
Pionowo
Poziomo

Kalkulator kosztów obsługi IT

Podsumowanie

Nazwa Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart

Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

Wysłaliśmy informacje na Twój adres e-mail.
Przygotowana dla: {{ $store.getters.getIssuedOn }}
Payment method: {{ $store.getters.getPaymentType }}
{{ item.title }}: {{ item.value }}

Naszymi klientami są szczególnie mieszkańcy Gdańska, Gdyni i całego Trójmiasta.